-
SaleItsy™ plates
Regular price 19,90 €Regular priceUnit price per28,00 €Sale price 19,90 €Sale -
Sold outItsy™ set (glass, plate, spoons)
Regular price 78,00 €Regular priceUnit price perSale price 78,00 €Sold out -
Sold outItsy™ Spoon
Regular price 22,00 €Regular priceUnit price perSale price 22,00 €Sold out -
SaleJaw Exerciser
Regular price 45,00 €Regular priceUnit price per59,00 €Sale price 45,00 €Sale -
Jaw Grading Bite Blocks - original
Regular price 47,00 €Regular priceUnit price perSale price 47,00 € -
Just Take a Bite: Easy, Effective Answer to Food Aversions and Eating Challenges
Regular price 44,00 €Regular priceUnit price perSale price 44,00 € -
Lingua Stick
Regular price 3,40 €Regular priceUnit price perSale price 3,40 € -
Low Jaw Type
Regular price 9,00 €Regular priceUnit price perSale price 9,00 €
